"Vprašanje naše molitve je osnovno vprašanje. Od tega je odvisna vera in nevera." msgr. Lojze Kozar

ORATORIJSKA SVETA MAŠA 2016

sreda, 10.08.2016

Mašo je vodil misijonar gospod župnik Janez Ferencek iz Apač, ki nas je pred pridigo presenetil in nam  zapel pesem ob igranju kitare. Po poučni pridigi so se predstavili še otroci s svojimi vtisi iz oratorija in povedali, da so se imeli na oratoriju lepo in da so jih najbolj zabavale vodne igre. Udeleženci oratorija ter animatorji so sodelovali pri branju beril in  prošenj. Med mašo so peli pesmi, na koncu svete maše pa so zapeli še letošnjo oratorijsko himno« Zdaj gre zares«. Po končani sveti maši so animatorji otrokom razdelili njihove izdelke, ki so jih izdelali na delavnicah v času oratorija. S to sveto mašo smo v naši župniji zaključili že četrti oratorij.