Prvo sveto obhajilo 2016

nedelja, 26.06.2016

Letos smo imeli prvo sveto obhajilo v nedeljo 5. junija. Ker v naši škofiji poteka škofijski misijon, je ta nedelja sovpadala z obiskom misijonarja v naši župniji. Tako je z nami  ta lep praznik praznoval tudi župnik iz Župnije Kapela gospod Frančišek Horvat. K prvemu svetemu obhajilu je pristopilo 13 otrok in sicer 6 dečkov in 7 deklic. V sprevodu so  prišli iz župnišča v cerkev v spremstvu katehistinje Sonje Rakuša, ministrantov, misijonarja gospoda Frančiška Horvat, našega župnika Jožeta Kolmanka in staršev. Z velikim pričakovanjem in lepo pripravljeni so sodelovali pri sveti maši, ki je potekala v sproščenem vzdušju.