Božični oratorijski dan

sreda, 23.12.2015

V soboto 19.12.2015 smo imeli 2. božični oratorijski dan, ki se ga je udeležilo 23 otrok. Za njih pa je skrbelo 7 animatorjev. Poslušali smo božično pravljico z naslovom Angelček brez perutničk in se naučili, da vedno ko naredimo kakšno dobro delo en angelček dobi perutničke. Izdelali smo okraske s katerimi smo okrasili božično drevo. Tega smo postavili v cerkvi, da si bodo lahko tudi drugi ogledali naše ustvarjanje. Svojo energijo smo porabili pri igrah v telovadnici, kjer smo se šli igro med dvema ognjema in v skupinah tekmovali v različnih igrah. Vsakega udeleženca je čakalo majhno darilo. Otroci so domov odšli nasmejani in obljubili, da se vidimo na naslednjem oratoriju.