PRVO SVETO OBHAJILO 2015

nedelja, 14.06.2015

Priprave vero učencev na prejem prvega svetega obhajila je vodila katehetinja Sonja Rakuša. Skupaj s starši, katehetinjo in župnikom so naši prvoobhajanci v procesiji šli iz župnišča v cerkev. Kako lepo jih je bilo opazovati, kako so urejeni in  polni pričakovanja vstopali v našo lepo okrašeno cerkev.  Med samo slovesnostjo svete maše so  sodelovali prvoobhajanci s pesmijo in prošnjami ter njihovi starši z branjem beril. Med samo slovesnostjo  je sodeloval tudi Cerkveni zborček Mavrica, ki je s pesmijo še popestril slovesnost. Na koncu so se starši zahvalili gospodu župniku in katehetinji Sonji za ves trud, ki sta ga vložila v priprave.